SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.


   
 

Geçmişten Günümüze

APAYDIN ELEKTRİK Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ilk Apaydın Elektrik olarak Ağustos 1977'de İstanbul'un Cağaloğlu Semtinde Mollafenari sokak Bereket Han'da faaliyetine başladı. 6 metrekarelik ufak bir oda da başlayan bu yolculuk, Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Emin Apaydın ve bir bobinaj ustası olmak üzere iki kişi ile başlamıştır. Daha sonra artan talebi karşılayamayan Apaydın Elektrik, atölye hizmetlerinin yetersiz kalmasından dolayı Ekim 1982'de yeniden Cağaloğlu semtindeki Alayköşkü caddesi Taşsavaklar sokak numara 1'deki apartmanın 55 metrekarelik müstakil girişini atöyle olarak dizayn ederek burada faaliyetine devam etmiştir.

 

Belirli bir dönem bu atölyede 3 kişi olarak hizmet veren Apaydın Elektrik, 1988 yılında matbaacılık hizmetlerinin daha fazla genişlemesi ve artan ihtiyacı karşılamak üzere şu anda faaliyetlerine devam vermekte olduğu Merter Keresteciler sitesi Fatih caddesi Zakkum sokaktaki merkez binasına taşınmıştır. 1997 yılında Apaydın Elektrik artık bir kurum haline geçiş sürecine girmiş ve APAYDIN ELEKTRİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak faaliyetlerine hızlı ve güvenilir bir biçimde devam etmektedir. Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Emin APAYDIN, Başkan Yardımcısı Sayın Erhan APAYDIN ve teknik kadrosu ile alanında başarılara imza atmaya devam etmektedir.

 

Öncelikli olarak sektörde müşteri memnuniyetini misyonu haline getiren APAYDIN ELEKTRİK Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, aynı zamanda matbaacılık sektöründe mevcut teknolojik vb. gelişmeleri takip ederek şirketin imajını rekabetçi düzeyde tutmayı sağlamayı hedefleri arasında görmektedir. Bu şekilde sektördeki payını en iyi yere gelmek için sağlamlaştırmaya devam etmektedir.

 

Hizmet verdiğimiz resmi basımevleri, kurum ve tüzel kişi firmalarıyla birlikte sektörde 41. yılımızı, kurum olarak ise 30. yılımızı siz değerli müşterilerimizle birlikte kutlamaktan şeref duymaktayız. En derin ve içten saygılarımızla...

 

Yönetim Kurulu Başkanı
Emin APAYDIN

 

 

     
APAYDIN ELEKTRİK Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi © 2014